Ucuz Kasko

Ucuz Kasko Dönemi Başlıyor !

Sigorta şirketleri otomotiv sektöründeki durgunluk ve araç fiyatlarının ve araç vergilerinin artması sebebi ile sıkıntılı günler yaşıyor.Araba fiyatlarının pahalanması ile birlikte , araba satışları neredeyse durma noktasına geldi.Sigorta şirketleride bu durgunluktan nasibini aldı.

Kasko Fiyatları da araba fiyatlarının artması ile birlikte yükseldi.Satışları düşen sigorta şirketleri, yeni bir pazarlama çalışması olarak kasko fiyatlarını indirimli şekilde müşterilere sunabilecekleri ucuz kasko sigorta paketleri geliştirdiler.

Tabiki ucuz kasko ,full kasko gibi her türlü hasarı karşılamıyor yada teminat altına almıyor.Kaskonun fiyatına göre ,sigorta şirketinin size verdiği teminatlar azalıyor.

Muafiyetler ve istisnalar devreye giriyor.Örneğin sadece büyük hasarlarda devreye giren kasko, kaza anında ,sadece belli bir tutarın üzerindeki büyük hasarları ödüyor.

Anadolu sigorta pert kasko ,ucuz kasko olarak en iyi örneklerden bir tanesi.Çok cüzi rakamlar ile aracınızı güvence altına alabiliyorsunuz.

Kasko yaptırırken,çok iyi araştırmalı, bütün sigorta şirketlerinden teklif almalısınız.